GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 10392608
nr 1039 2608
Fat
3 st + vas
Kondition: lagning, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 maj 2016
kl 20:46:16
100 kr
150 kr
200 kr